Aylık Arşiv: Mayıs 2016

May 31

KATILIMCILAR İÇİN ULAŞIM BİLGİLERİ

KATILIMCILARIMIZ İÇİN DUYURULAR Sempozyum Yeri: CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KAMPÜS İLETİŞİM FAKÜLTESİ Öğlen yemekleri için servislerimiz olacaktır. Servislerimiz İletişim Fakültesi ve Yemekhane arasında ring olarak hizmet verecektir. Havaalanı yoluyla gelecek misafirlerimiz: Sivas Havaalanı çıkışı “EYİ2016” brandalı servis aracına veya “HAVAŞ” servislerinden birine, “EYİ2016 Kabul Belgesi”ni göstererek ücretsiz binebilirsiniz. Merkez otellerde veya misafirhanede kalacak misafirlerimiz için Şehir-Üniversite …

Devamını oku »

May 24

SEMPOZYUM PROGRAMI GÜNCELLENMİŞTİR!!!

Sempozyum Programı Güncellenmiştir. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. EYİ2016 Programı

May 21

Sempozyumun Yapılacağı Yer Hakkında

  Sempozyumdaki oturumlar, Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi binasında gerçekleştirilecektir.  

May 05

ÖNEMLİ: Katılım Belgeleri Hakkında!!!

  Katılımcıların katılım belgelerini alabilmeleri için; Kayıt ücretini yatırmaları ve fiilen sempozyuma kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Ayrıca çalışmaların belirtilen oturumlar içerisinde, en az bir yazar tarafından sunulması gerekmektedir. *** Belirtilen gereklilikler yerine getirilmediği takdirde bu katılımcılara katılım belgesi verilmeyecektir.  

May 05

Kayıt Ücretinin Yatırılması Hakkında

  *** Kabul edilen bildiriler için; IBAN Numarası: Vakıfbank TR960001500158007284629344  (Cumhuriyet Üniversitesi Vakıf Hesabı) Lütfen açıklama kısmına “EYİ 2016 Adınız ve Soyadınız” olmak üzere bilgilerinizi yazınız !!!   *** Kabul edilen bildiriler için “Red veya Kabul bilgisi” sorumlu yazarların adreslerine e-mail yolu ile bildirilmiştir.